Witam wszystkich w mojej FOTO-GALERII. Przygoda fotografowania tliła się we mnie od dawna i właśnie przed kilkoma miesiącami zakupiłem nowy aparacik, postanawiając odświeżyć temat na nowo. Hmmm, teraz już wiem, że najważniejsze w życiu jest to, by człowiek znalazł sobie SWÓJ AZYL i był w nim szczęśliwy, szczęśliwy aż po pachy. Wszystkie fotki wykonałem osobiście i jestem z nimi emocjonalnie związany. Zapraszam serdecznie do oglądania.
PRAGNĘ ZŁOŻYĆ najserdeczniejsze podziękowania dla: Pana Leszka, Pana Bogusława, Bogdanowi, Magdzie za wyjątkową uprzejmość i fatygę oraz Andrzejowi i jego żonce za genialną literaturę.
Obecnie fotografuje systemem NIKONA w składzie: D80 & Grip MB-D80, Nikkor AF-S DX 18-70mm, Nikkor AF-S DX VR 55-200mm, Tamron SP AF 90mm Di Macro + cały plecak dodatków.

   Robert Dziuba | Moja Galeria | Gallery
dziubart@acn.waw.pl

DZIUBART (1991-1998) autorska pracownia biżuterii srebrnej
Wszystkie prezentowane fotografie stanowią dla mnie walory czysto: sentymentalno - emocjonalno - historyczne. Wykonane aparatami analogowymi typu "Smiena" i czasami "Zenit" następnie skanowane i zakopane bardzo, bardzo głęboko w szufladzie. Zdjęcia biżuterii pochodzą z wystawy, którą udało mi się "popełnić" latem 1996r w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszam serdecznie do oglądania.

Str. [ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ] - [ 4 ] - [ 5 ]

wstecz ostatnio dodane

Wszystkie prezentowane zdjęcia są moją własnością. Jeśli pragną PAŃSTWO wykorzystać moje zdjęcia, niekomercyjnie do własnej publikacji, proszę o napisanie e-maila do mnie.
Z przyjemnością udzielę Państwu licencji.

© Robert Dziuba 2007