Witam wszystkich w mojej FOTO-GALERII. Przygoda fotografowania tliła się we mnie od dawna i właśnie przed kilkoma miesiącami zakupiłem nowy aparacik, postanawiając odświeżyć temat na nowo. Hmmm, teraz już wiem, że najważniejsze w życiu jest to, by człowiek znalazł sobie SWÓJ AZYL i był w nim szczęśliwy, szczęśliwy aż po pachy. Wszystkie fotki wykonałem osobiście i jestem z nimi emocjonalnie związany. Zapraszam serdecznie do oglądania.
PRAGNĘ ZŁOŻYĆ najserdeczniejsze podziękowania dla: Pana Leszka, Pana Bogusława, Bogdanowi, Magdzie za wyjątkową uprzejmość i fatygę oraz Andrzejowi i jego żonce za genialną literaturę.
Obecnie fotografuje systemem NIKONA w składzie: D80 & Grip MB-D80, Nikkor AF-S DX 18-70mm, Nikkor AF-S DX VR 55-200mm, Tamron SP AF 90mm Di Macro + cały plecak dodatków.

   Robert Dziuba | Moja Galeria | Gallery
dziubart@acn.waw.pl

Reportaż - "Moim OKIEM"
W tym dziale będą zamieszczane reportaże, które w jakiś tam sposób znalazły "szanowne" miejsce w mojej skromnej pamięci i w pewnym sensie zostaną, "OCALONE OD ZAPOMNIENIA".
Wszystkie fotografie wykonane aparatem NIKON D80 plus dodatki.
Zapraszam serdecznie do oglądania.
UWAGA - Szanując "interesy" osób, których wizerunki zostały zamieszczone w tym dziale, proszę by, kopiowanie, publikowanie materiału zdjęciowego było wyłącznie po uprzednim otrzymaniu licencji.
Str. [ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ] - [ 4 ] - [ 5 ]

SIEDLISKO
WALECZNE SERDUSZKA
IV Ogólnopolski Zlot - "KLUBU KANGOO POLSKA" - KRZYCZKI 2008 (wersja poglądowa)
Prosto z PLANU....Moim Okiem (wersja poglądawa)wstecz ostatnio dodane

Wszystkie prezentowane zdjęcia są moją własnością. Jeśli pragną PAŃSTWO wykorzystać moje zdjęcia, niekomercyjnie do własnej publikacji, proszę o napisanie e-maila do mnie.
Z przyjemnością udzielę Państwu licencji.

© Robert Dziuba 2007