Witam wszystkich w mojej FOTO-GALERII. Przygoda fotografowania tliła się we mnie od dawna i właśnie przed kilkoma miesiącami zakupiłem nowy aparacik, postanawiając odświeżyć temat na nowo. Hmmm, teraz już wiem, że najważniejsze w życiu jest to, by człowiek znalazł sobie SWÓJ AZYL i był w nim szczęśliwy, szczęśliwy aż po pachy. Wszystkie fotki wykonałem osobiście i jestem z nimi emocjonalnie związany. Zapraszam serdecznie do oglądania.
PRAGNĘ ZŁOŻYĆ najserdeczniejsze podziękowania dla: Pana Leszka, Pana Bogusława, Bogdanowi, Magdzie za wyjątkową uprzejmość i fatygę oraz Andrzejowi i jego żonce za genialną literaturę.
Obecnie fotografuje systemem NIKONA w składzie: D80 & Grip MB-D80, Nikkor AF-S DX 18-70mm, Nikkor AF-S DX VR 55-200mm, Tamron SP AF 90mm Di Macro + cały plecak dodatków.

   Robert Dziuba | Moja Galeria | Gallery
dziubart@gmail.com

Moja Galeria

HISTORIA NATURA MAKRO MIASTO LUDZIE RÓŻNOŚCI PRACA REPORTAŻWszystkie prezentowane zdjęcia są moją własnością. Jeśli pragną PAŃSTWO wykorzystać moje zdjęcia, niekomercyjnie do własnej publikacji, proszę o napisanie e-maila do mnie.
Z przyjemnością udzielę Państwu licencji.

© Robert Dziuba 2007